| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

de curand mi-am luat un router wirelles Tenda w368r si o data la o zi sa zicem 12:00 dar fix cand se fac 12 ore imi zice de pe laptop cand ma conectez limited acces... poate cineva sa ma ajute?

1 răspuns:
| mihaixliquid a răspuns:

Ceva foarte des intalnit la majoritatea., parerea mea este sa il deconectezi de la energia electrica atunci cand nu este nimeni conetat la internet prin intermediul dispozitivului, este foarte probabil sa nu aibe functia de auto stand by si din aceasta cauza intra protectia fortata a acestuia care iti taie conexiunea la retea, daca nu rezolvi nimic cel mai bine sa te deplasezi cu el la magazinul..., succes