| IonutMihai092 a întrebat:

de curand mi-am luat un SMARTWATCH EVOLIO X-WATCH ceasul merge impecabil, dar am cazut din greseala cu el si efectiv l-am "spart" daca pot spune asa in afara ecranului foarte foarte putin si voiam sa va intreb daca as putea schimba ecranul, oricum are GORILLA GLASS si folie de sticla deci cred ca nu a ajuns deloc la ecran.Nu am de gand sa-l schimb acum pentru o asemenea lovitura e efectiv inocenta, dar sunt curios daca pe viitor as putea face asta la un service... exista asa ceva pentru un smartwatch?

1 răspuns:
| Anonym948382 a răspuns:

Da de ex. la gsm dar costa sa dea comanda pentru display nou sau ecran