| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Heey. Am si eu aplicația asta whatsapp. Faza e ca ar trebui sa imi expire luna asta pe 19. Dar mie imi arata ca imi expira anul viitor pe data asta. cand iti descarci aplicația ai un an gratuit nu? Dupa aia trebuie sa plătești. Dar eu nu vreau sa mai plătesc. Dc imi arata ca imi expira la anul? Contul meu l.am facut anul trecut...

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Pe de alta parte, ai putea sa te gandesti ca inca un an te-ar costa 4.5 RON per an, adica 1 euro maxim.

Ca sa iti schimbi cartela, sa ai alt numar, etc, daca te uiti la preturi, te va costa mult mai mult.

Si iti pui intrebarea: merita pentru 5 ron toata treaba asta? Ca sa o iei de la capat cand se va termina din nou?

Oricum ar fi, e valabila data pe care ti-o afiseaza whatsapp in cont.

| gelu1970 a răspuns:

Daca in informatia contului de whatsapp iti pune ca data de expirare anul ce vine, e ok. nu esti prima care are acest avantaj.

| Rax a răspuns:

Buna.mi am verificat contul si vad ca mi au extins cu inca un an aplicatia fara sa o extind eu cotracost.

| ddeennyyssaa13 explică (pentru Rax):

Exact asta mi s.a întâmplat si mie