| EUeStEEu a întrebat:

Salut TPU de dimineață când am intrat pe Instagram la o conversație cu o persoană îmi arăta că era activ acum 7 ore iar când am intrat peste o oră îmi arăta că era activă astăzi de ce nu îmi arată acum cât timp a fost activă precizez că nu mi-a dat block
dacă cumva mai sunt greșeli gramaticale vă rog să mă scuzați am folosit microfonul de la telefon

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Asa functioneaza algoritmul Instagram. Uneori apare ultima data cand o persoana a fost activa, alteori nu.

| StefanE2019 a răspuns:

Așa funcționează aplicația.