| BloodTheWicked a întrebat:

De ieri a inceput calculatorul sa imi faca probleme. Orice necesita internet merge mai greu, nu mai pot sa vad video/streams online din cauza ca se blocheaza din 2 in 2 secunde,imi ia mult timp pana sa imi deschida un link si in jocuri online gen WoW/LoL imi da lag spike-uri si sacadeaza, nu pot sa joc.Imi poate spune cineva care ar putea fi problema?
Mentionez ca nu mi sa mai intamplat niciodata asa, mergea perfect pana ieri.

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Iti merge greu deoarece ai memoria prea incarcata si cum mai este si vacanta, toata lumea sta pe Internet ( mai ales copii si/sau cei care se joaca jocurile pe care le preferi si tu ), iar retelele se blocheaza.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Wingozu e construit să se distrugă ca să te oblige să îi cumperi licența și să dai bani la Micorosft, dar n u exclud și un malware, keylogger sau ceva minun i.Recomand o devirusare și o optimizare a sistemului.Vezi net frameworck-ul să nu fie activ și alte programe care lucrează în backround să nu se fi activat.Succes

| StEaUaVLAD a răspuns:

Mda... daca merge chiar asa greu iti recomand sa reinstalezi windowsul sa dai un update la placa video si sa nu umpli memoria din partitia C