| NuStiuCeNumePun3456 a întrebat:

Salut TPU de ieri am întâmpinat o problema cu router-ul.
Sa va explic pe scurt :

Știți si voi cum sunt ledurile si ce semnifica fiecare, deci aia de TP-LINK, are cele 3 led/becuri verzii mai ales ala de verifica dacă internetul de la DIGI merge sau dacă e defect de la router.
Iar butonul acela este verde, dar când întru pe laptop sau telefon cica "No internet" vreau sa îmi da-ti un sfat, va rog

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa i chemi pe cei de la rds sa verifice ruterul poate este defect ei vor depista cauza.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, stim, dar ar fi o idee sa pui si o poza cu simbolurile respective, ca nu putem ghici.