| mihaituneup a întrebat:

Deci Am 2 Pc-uri, Si Vreau Sa Am Internet La Ambele Simultan, sa navighez pe net in acelasi timp cum ar veni happy.

Ce imi recomandati :

Switch Cu Management / Fara Management
Router ( nu wireless findca nu am wireless pe cele 2 pc-uri)

Vreau sa stiu avantajele si dezavantajele.
Care ar fi cea mai buna solutie?

Mentionez ca am Ip Static.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| geo1200 a răspuns:

Ia-ti router si nu are nimic daa e wireless pentru ca si cele wireless au porturi eu am un router totolink N150RA si am 4 porturi de conectare + 2 retele de wireless l-am luat mai mult pentru telefon ca nu am viteza buna prin 3g dar acum il folosesc si pentru celalalt pc ca am mai cumparat unu intre timp si sunt ff multumit de el + ca semnalul wireless bate la foarte mare distanta si e N adica pana la 150mps si mege perfect, la serarile routerului ai tot ce iti doresti si toto ce nu iti doresti. Bafta!