| FanTpu1 a întrebat:

Deci am o problema cu un cont de facebook. Eu nu l-am mai folosit de mult timp aproape un an. Astazi am vrut sa il folosesc din nou. Am intrat pe id si pe hi5 si cand sa intru pe facebook imi arata ca parola nu este corecta. Eu am uitat parola si am incercat s-o schimb si nu am reusit. Cum asi putea sa aflu care e si cine ar vrea sa ma ajute? Dau funda. Contactati-ma pe catalin_18598 sau k18talyn_98 va rog mult!

1 răspuns:
| ArchangelKnight a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar eu iti spun sincer ca azi am sters contul de facebook. Motivul este ca m-am saturat sa tot mestec in poze si plus de asta mai mergea si cam greut. Si am mai realizat ca e o mare pierdere de vreme.