| marius6543 a întrebat:

deci cum sa fac sa nu mai am asa de mult CPU usage in task manager ca merge foarte greu pc-ul :@
Sau cum sa fac sa nu-mi mai cada serverul la cs 1.6 sau la tf2 ca am lag 1000+ cateodata

2 răspunsuri:
| nitzz4 a răspuns:

CPU - inchizi programe ( schimbi procesor)
Server - iei optiune mai mare la net sau la fel..schimbi procesorul / placa video in cazul in care mai ai lag vizual si pe alte jocuri

| marius6543 explică (pentru nitzz4):

Mersi de raspuns, dar nu cred ca ar fi o optiune sa schimb procesorul pentru ca doar ce am instalat un cs 1.6 mai ciudat am 100% cpu usage inainte aveam 0%, 3%

Aa da si la cs 1.6 si alea cred ca e tot din cauza la cpu usage ca inainte mergeau foarte bine...