| Specialistul95 a întrebat:

Acum 3 ore ma jucam la calculator cand deodata se bloca asa ca apasai pe butonul sleep de pe tastatura iar cand apasai pe wake nu se intampla nimic. Reporni calculatorul dar tot imi aparea pe un mesaj: NO VIDEO IMPUT iar apoi ENTERING SLEEP MODE. Am incercat sa ii dau restart, sa schimb cablurile dar nimic. Ma ajuta cineva? Dau funda, vot‼

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ma tu esti Oltean? laughing) In fine revenim la pc -ul tau ti s-a ars placa video, du-l la un service! Bafta!

| Specialistul95 explică (pentru lpavel):

Si ce are daca sunt Oltean? Am rezolvat problema. Nu s-a ars nimic. Doar ca nu mergeau cablurile de la unitate la monitor. Multumesc de ajutor (oricum)

| lpavel a răspuns (pentru Specialistul95):

Nu are nimic numai incearca sa nu vorbesti olteneste ca e de ras... apoi ti-am zis ca s-a ars placa pentru ca ai zis ca ai incercat cablurile dar nu s-a schimbat nimic, deci greseala ta, dar nu mai conteaza important ca ai rezolvat! Bafta!