| SpeedTeK a întrebat:

am ca browser Opera, si cand descarc ceva nu mai pot da "Deschide"("Run"), trebuie tot timpu sa salvez, ce pot face?! Am golit si cache..si nimic, am schimbat folderul de descarcari....desi tot timpu cand vrei sa salvezi te intreaba unde...in fine, ideea e ca nu am reusit, si e chiar enervant, cand descarc o arhiva si vreau ce e in ea.

3 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Sterge browserul, si dinC; si reinstaleazal

| SpeedTeK explică (pentru georgedanielc):

straight face ...Altceva in afara de a sterge si a repune nu stiti nimic?! Poate am parole salvate, site-uri la favorite....am rezolvat stergand tot din tem. downloads ca era folosita toata meoria.

| georgedanielc a răspuns:

Pai poti instala un browser bun care sa preia toate favoritele, chiar iti recomand unul destul de bun care lasa cu mult in urma celelalte browsere, si are interfata si in romana:
http://maxthon-browser.findmysoft.com/download/