| Sylwyu a întrebat:

Detin un laptop Fujitsu AH531 si de ceva timp imi cam face figuri placa wireless. Adica : Sta conectata la internet ceva timp ( o ora, o zi) dupa care dispare placa wireless nu o mai gasesc nici in Device Manager, Dispare si optiunea "Manage Wireless networks" din Control panel >= network and Internet >= Network and Sharing Center. La fel si in aplicatia "Intel My WiFi Technology" imi apare "No Supported Intel wireless network adapter was found". Dupa aproximativ o zi isi revine, se conecteaza iar la wireless. mentionez ca am schimbat si windows-ul si driver-ul + update de cateva ori si la fel face. Care ar fi rezolvarea? Multumesc

1 răspuns:
| marin81 a răspuns:

Poate nu e o problema din soft/ Poate placa wirelles are ceva