| anonim_4396 a întrebat:

Salutare...am si eu o problema am instalat driver-ul de la wireless si imi scrie " No supported Intel wireless network adapter was found" cand intru la network connections imi arata totu' bine scrie ca adaptorul este activat dar nu merge nimic...ce sa fac?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

" No supported Intel wireless network adapter was found"...ce vrei mai mult de atat? Nu sunt deiverele care trebuie!

| ionutz7 a răspuns (pentru K0sti):

Pai e acelasi driver l-am mai avut instalat si a mers pana acum