| Xenoverse a întrebat:

detin un laptop HP 15-g011sq si de la un timp mi se tot blocheaza, de exemplu azi cand navigham pe net dintr-o data mi s-a blocat laptopul si nu mai puteam face absolut nimic nici tastele ctrl+alt+del nu mai corespundau si dupa un minut si-a revenit laptopul, oare aveti idee de la ce ar putea fi cauza si cum s-o remediez dau funda + vot.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Parerea mea, ar putea fi de vina hardul sau cpu, exact nu pot stii

3 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Foloseste CCleaner, o scanare cu antivirus, dezactivezi programe inutile care ruleaza in background si asigura-te ca In C: unde ai windowsul sa nu fie partitia mai plina de 90% adica sa nu fie cu rosu

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Revenire la setarile din fabrica pentru un laptop curat Refres

| Xenoverse explică (pentru BostanDaniel1974):

Acum o luna i-am reinstalat windows-ul.