| Hasss a întrebat:

Buna la toti
Va ROG FRUMOS RASPUNDE-TI AM NEVOIE NEAPARAT de raspunsul vostru!

ieri mi-am luat unitatea de la service pentru ca am avut o problema cu ea dar pe foaie au scris ca a fost plin de praf si lau curatat ei ..nush ce sa cred dar a mers o zi :)) ( uitati problema pe care am avut-o http://www.tpu.ro/......a-ce-m-am/ )
toate bune si frumoase il aprind umblu la el toata ziua adica ma joc ascult muzica si na facut fite
dar azi de dim a inceput sa se blocheze mai mult pe filmuletzele de pe youtube...
pana cand a inghetzat ecranul adica numai puteam face nimic
i-am dat restart dar nu se vedea nimic pe monitor era negru collerul de la procesor mergea...
nu face beep la inceput asa facea inainte acu vad ca numai face :((

ma gandesc ca poate ii de la windows azi a facut 10 luni :)) (windowsul)
daca il voi reinstala oare va merge?

dau funda! plzz promit

3 răspunsuri:
| xXC1Pr1Xx a răspuns:

Si mie mi se blocheaza cateodata la youtube dar la mine e din cauza ram (512 mb) Dar vad ca uh ai 4 Gb ram, deci nu e din cauza aia, poate e de la windows... Ce windows ai?

| Hasss explică (pentru xXC1Pr1Xx):

Windows 7 pe 64 biti si am spus ca are vreo 10 luni

Acesta este pc-ul meu

Procesor AMD Athlon II X3 450 Triple Core, 3200MHz, socket AM3,

Placa de baza MSI GF615M-P33, socket AM3

Memorie Ram: 4 Gb Ram

Hard-Disk :500 gb 7200 rpm, 16mb

Unitate oprtica: DVD+/-RW

Placa Video : Ati 5450 Shappire (1 gb dd3 memorie dedicata)

| Hasss explică (pentru xXC1Pr1Xx):

Am windows 7 64 biti si
Acesta este pc-ul meu

Procesor AMD Athlon II X3 450 Triple Core, 3200MHz, socket AM3,

Placa de baza MSI GF615M-P33, socket AM3

Memorie Ram: 4 Gb Ram

Hard-Disk :500 gb 7200 rpm, 16mb

Unitate oprtica: DVD+/-RW

Placa Video : Ati 5450 Shappire (1 gb dd3 memorie dedicata)