| zickuo a întrebat:

Eu lucrez la un proiect si trebuie sa tin legatura cu zeci chiar sute de oameni prin e-mail. Si eu folosesc Gmail. Problema e ca nu comunic mereu cu toti. Si cum fac sa creez o rubrica si sa ii pun pe cei apropiati si acolo sa primesc e-mailurile de la ei ca sa nu mai incurc cu ceilalti si sa ramana e-mail-uri la care sa nu raspund etc etc... Daca stiti mai bine pentru outlook e perfect.
Ori Gmail ori Outlook ( Microsoft ). E ok pentru amundoua dar sa imi explicati detaliat.

Multumesc mult!

1 răspuns:
| Vernisian a răspuns:

Salut. In Outlook ai un buton numit Create rule. Cu acest buton poti modifica mailurile primite, astfel incat mailurile ce vin de la numite persoane sa intre in foldere create de tine, numite sau etc.