| RobertMoon a întrebat:

Am o problemă cu spamul de la email. Mai exact 80% dintre emailurile pe care le primesc de la diverse persoane intră în spam și nu le observ la timp sau chiar nu primesc notificări. Am email de la Microsoft (Outlook). Ceva sfaturi? Am și email de Gmail, dar îl folosesc doar pentru diverse conturi gen YouTube, jocuri, iar Outlook îl folosesc ca email personal și culmea este că pe Gmail nu îmi intră lucruri în spam decât foarte rar.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mail-urile dorite din folder-ul Spam marcheaza-le "Not Spam" si muta-le in Inbox.

| anonimg a răspuns:

Dacă muți un mesaj din Spam în inbox, următoarele mesaje vor ajunge în inbox.