| R3b3l a întrebat:

Eu mi-am luat un LG GT505 pe abonament la orange si nu imi citeste alta cartela in afara de orange.Imi puteti spune cum sa il deblochez singur.Va multumesc [DAU FUNDITA]

4 răspunsuri:
| inutsa a răspuns:

Pai e codat kiss trebuie sa mergi la un centru de telefoane si ti-l decodeaza kiss

| Xonia a răspuns:

Nul poti debloca singur
Trebuie sa te duci la un service de telefoane si sa le zici sa til decodeze
Eu mi l-am facut si a costat 15 lei

| AnToOniiia a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie si m-am dus la cosmote(eram pe Vodafone), unde l-au decodatwinkingwinking:*... sau nu neaparat la cosmote, il poti duce la un magazinas unde au diferite accesori pentru telefoane

| Georgy_2066 a răspuns:

Nu poti sa il deblochezi.
poti sa bagi alta cartela numai dupa ce se termina contractul la abonamentul acesta