| skilletski a întrebat:

Eu, pe calculator am Windows xp, Backtrack 5r3 si Android 4.4 kitkat. Eu am boot louderul de la Backtrack si nu stiu cum sa adaug si Android ca sa il pot folosi. Care i-mi poate spune ce comenzi trebuie sa scriu si cum sa le folosesc? (stiu ca asi fi putut folosi virtualbox, dar pe windows xp nu merge si nici pe Backtrack nu merge cum trebuie)

1 răspuns:
| hypentakill a răspuns:

Eu știu că nu poți instala Android pe PC, poți doar să îl emulezi. Cu bluestacks. Poate se va întâmpla ceva cu Android-x86