| skilletski a întrebat:

Satut TPU! Asi dori sa i-mi instalez android 4.4 kitkat pe calculatorul meu. Pe calculatorul meu am backtrack 5r3 si windows xp. Daca i-mi instalez android pot sa bootez de pe oricare dintre ele (adica in meniul de boot o sa am toate exact la fel)? Si daca da pot sa nu bag boot loaderul de la android?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Poti sa creezi un virtual machine cu un tool pe care il gasesti chiar in pachetul oficial Android pentru dezvoltatori:
http://playtech.ro/2014/cum-sa-rulezi-android-pe-pc/

| skilletski explică:

Asi dori sa pot face asta, dar din nefericire virtualbox nu merge pe windows xp.