| Stefan2111 a întrebat:

Exista o aplicatie pentru telefon numita "talking tomcat". Am vazut-o si mi-a placut foarte mult, problema este ca am vazut-o pe un telefon HTC [nu stiu modelul cu exactitate], eu am un LG KP501.
Intrebarea este: Merge acea aplicatie si pe telefonul meu?

12 răspunsuri:
| 47dadi a răspuns:

Ce vorbiti voi ca eu am Samsung star 2 si imi merge.

| Mytza98hd a răspuns (pentru 47dadi):

Mi-a dai te rog si mie dragos4050? aplicatia? Talking Tom Cat

| 47dadi a răspuns (pentru Mytza98hd):

Multe nu mi-au mers dar unul mi-a mers si cand i-am spus zi miau, a spus si ea, dar mi-a aparut ca trebuie sa platesc 5 euro am platiit, iar dupa cateva zile bune, mi-a aparut din nou si a trebuit sa platesc 7 euro si i-am dat ignor,iar atunci mi-a scris continut invalid l-am descarcat din nou si tot asa mi-a scris continut invalid daca vrei sa-l iei trebuie sa platesti il iei de aici,iti trebuie internet pe tel,dar daca ai cititor de card sau Samsung pc studio iti merge, acolo o sa-ti apara la url un cod il scrii pe internet la tel, sau dai descarca pc si il bagi pe cititor sau pe Samsung pc studio http://gallery.mobile9.com/f/2282425/?ref=1954

| ChRoM a răspuns:

Nu cred. am impresia ca merge numai pe telefoanele cu sistem de operare (SO) pe cand al tau are sistem de operare propriu ...SO gen mac(Iphone), symbian (Nokia in general dar nu numai ), windows mobile etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ca si eu am cauta pentru Samsung corby(tel meu)si nu exista decat pentru ipad, iphone si inca ceva!:Ssad

| DjD3liric a răspuns:

Merge pe android adica gen Samsung galaxy s2 tel meu merge sau pe iphone ipad dar si pe astea care au android merg sigur

| D3a7n8i a răspuns:

Aceasta aplicatie este folosita doar pentru Iphone si in general Nokia da Lg si Samsung n-am auzit... Fundita?

| DonCristiano a răspuns:

Este dar merge pe sistem android adica iphonuri. incearca pe http://www.androidzoom.com/android_applications/talking+tom+cat/by_matching

| unbray a răspuns:

De unde pot sa descarc si eu aplicatia am iphone... dati-mi un link pls

| qwerty619 a răspuns:

Eu am Nokia N8 imi merge?happy

| qwerty619 a răspuns:

Sa-mi dai site-ul pls!:-o3

| mmlidiamm a răspuns:

Hei sima 1, android este un sistem de operare, iphone este altul marca Apple.