| anonim_4396 a întrebat:

Exista programe care iti cauta automat driverele pentru calculator dupa reinstalarea windowsului? am windows xp si am pierdut cd-urile cu driverele pc-ului daca exista dati un link de download iar daca programul cere un cd-key cautati si voi pentru mine va rooog! Multumesc:X

3 răspunsuri:
| bastilias a răspuns:

Incearca Everest.E simplu de folosit si iti arata de ce drivere ai nevoie.Singura chestie este ca e cu bani dar asta numai pentru a descarca driverele, in rest e free trial 30 de zile si dupa lista de drivere pe care ti-o da, iti poti cauta pe net driverele de care ai nevoie.Eu asa am procedat la un sistem si imi merge perfect.

| Mrplay23 a răspuns:

Http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_en.php

uite aici ai un program foarte tare pentru driverele necesare.

Acest program gaseste cele mai noi versiuni de drivere "sau" la alegere

| Hunter_8877 a răspuns:

Uniblue drive scaner si driver magician