| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Funda. da inainte sa raspundeti stiu sunt un idiot. am o tableta UTOK 900D si de prost ce sunt m-am enervat si am crapat Touch screenul si acum nu mai merge decat jumatate. daca stiti un link, un service sau macar daca gasiti piesa respectiva dati-mi un link ( p.s. ecranul merge, touch-ul nu mai merge decat jumatate )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu stiu de unde esti ca sa iti pot oferi un service de calitate,
2. piesa se poate cumpara, dar de montat cine o monteaza? Tu sau altii?
3. raspunde-mi la cele 2 de sus si iti da raspuns exact.