| marriancosmin a întrebat:

Nu stiu din ce cauza, nu-mi mai merge touch-screen-ul in partea inferioara a ercanului(mentionez ca ecranul telefonului este crapat, dar pana acum a mers touch-screenul). In consecinta nu pot introduce parola de la telefon, astfel, nu il pot deschide! Doar o litera nu pot sa scriu sa completez parola. Cum intru in el sa scot parola? Sau ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa i schimbi displayul ca din cauza crăpăturii nu merge.

| marriancosmin explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cam cat costa, asa in medie?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru marriancosmin):

Intr e 150 si 300 lei costă o reparatie de unde esti? Daca esti din Bucuresti dul jos in pasajul bucur obor si il fac cei de acolo.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă