| LoveIsLove4Ever a întrebat:

funda imi puteti recomanda un sistem pana in 100-110 lei, are sa fie miut si sa aiba subwooer indiferent daca SH sau nou? multumes anticipat

2 răspunsuri:
| Andrei456 a răspuns:

Iti recomand boxele Hama Solid Cube 2.1, are si subwoffer si sunt 110 lei, le recomand fiindca si eu am aceleasi boxe.

| LoveIsLove4Ever explică (pentru Andrei456):

Multumesc de raspuns am ales un HP 2.1 la 100 lei. alegerea ta nu este buna din 2 motive : subwooferul este de fapt un woofer si inca unul prost, reda frecvente de min. 150 Hz si Satelitii nu pot reda 22 kHz ceea ce uneori conteaza. este un sistem perfect pentru manele, de aceea nu este bun pentru mine happy