| Padurariu_Petrica_1990 a întrebat:

ieri mi-am inchis laptop-ul si a doua zii nu stiu de ce nu mai merge unele butoane, pot face alt ceva in afara de a cumpara alta? (P.S acum o saptamana am scapat inghetata oare de asta?)

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Înghețata s-a uscat și acum este normal să nu mai meargă tastatura.
Dacă ție frica sa îl desfaci si sa îl cureti singur, du-l la service.
Dar mai înainte mergi la mai multe si întreabă cât costă curățarea tastaturii. Apoi te duci cu laptopul la care este mai ieftin.