| asul10 a întrebat:

happy

Imi spune si mie careva cum as putea prin cea mai rapida metoda sa public o pagina de facebook? happy

Mersii`.

3 răspunsuri:
| DarkShadowEvil a răspuns:

Pai;;; trebuie sa dai la o pagina orcare si in dreapta sus scrie cu albastru:daca ai facebook-ul in romana scrie (creaza o pagina) si daca ai facebook-ul in engleza va scrie (create page) sper ca ai inteles!

| asul10 explică (pentru DarkShadowEvil):

M-ai inteles gresit happy... Ma refeream sa o public, nu sa o creez.

| DarkShadowEvil a răspuns:

Aa pai la cine ai online pe facebook iii rogi sa intre pe pagina si sa se uite si daca le place vor da like daca nu nu!