| Leo32 a întrebat:

imi spune si mie cineva un joc nou si destul de fain dar fara ditamai cerintele. Sper sa va ajute configuratia mea de la laptop
Procesor Intel@Core i3 370m
Placa video Intel HD Graphics de 1 gb
RAM 4 gb ddr3
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Laptop-ul tau nu este conceput pentru jocuri deoarece nu are placa video didicata. Cu placa video integrata care o ai tu nici macar counter-strike nu merge calumea.(testat din propia experienta)

| ゼロの a răspuns (pentru Zangetsu):

Hei si eu am aceeasi placa video si imi merge si crisys 2 la maxim daca vrei sa stii.tongue

| Zangetsu a răspuns (pentru ゼロの):

Pics or it didn't happen.

| Leo32 explică (pentru ゼロの):

Ce procesor ai?

| ゼロの a răspuns (pentru Zangetsu):

Ce?
ce inseamna "Pics or it didn't happen."?
Daca nu crezi iti dau facebookul meu si uitate la poze am o poza cu performantele mele de la pc.

| ゼロの a răspuns (pentru Leo32):

Dual core 2.8 Ghz si 3, 5G de ram cu 3 sloturi ocupate:primul de 500mb, 1000mb si 2000mb rotunjit. happy

10 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Just Cause 2 e un joc frumos. Incearca-l.

| ゼロの a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Multumesc, dar prefer jocurile de strategie acum. Poate atunci cand o sa bat AOE3.
P.S frumoasa poza.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru ゼロの):

Ai jocul AOE3? Dar AOE Asian dynasties il ai?
Ai mai putea sa joci Starcraft 1, Red Alert, sau Wow

| ゼロの a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Le-am batut de aceea ma plictisesc, mai toate jocurile fainute le-am batut.Chiar si diablo 1 si 2 le-am batut, iar 3 imi merge sacadat.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Poti juca online bitefight (pentru placa ta video mai slabuta cred ca va merge)