| firstalex a întrebat:

Imi tot apare pe monitor o casuta in care mi se schimba culoare,modurile(de noapte, de joc etc.) si mai multe chesti dar care nu sunt de la unitate pentru ca eu nu pot da cu mouse-ul si nu stiu ce sa fac (nu pot iesi din ele.
E un virus sau ceva?
Va rog ajutati-ma.Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Este meniu monitorului dai o resetare la monitor adica factory settings si ok

1 răspuns:
| cezarelzaharel a răspuns:

Este din cauza monitorului. S-a blocat butonul (senzorul daca e pe touch). incearca sa vezi! funda!?