| Vasy0105 a întrebat:

imi va merge fifa 13 pe acest sistem? Procesor Intel celeron (dual core)2, 60 GHz 4 gb RAM placa video Nvidia Gforce GT 610 1 gb (64 biti)

Răspuns Câştigător
| McClod a răspuns:

Bai desteptule va merge super bine straight face cine te-a invatat informatica straight face omu fi linistit iti va merge super bine

4 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Da, va merge foarte bine.

| Florian_Pavel_1992 a răspuns:

Tinand cont de GT 610 la 64 de biti, va merge bine cu detaliile la minim/medium... dar important e sa dai gol, nu?

| Vasy0105 explică (pentru Florian_Pavel_1992):

Asa este

| McClod a răspuns (pentru Florian_Pavel_1992):

Bai desteptule va merge super bine straight face cine te-a invatat informatica straight face omu fi linistit iti va merge super bine

| GPlayer97 a răspuns:

Iti va merge foarte bine, cu asea sistem n-ai de ce sa te ingrijorezi.