| anonim_4396 a întrebat:

In curand as dori sa imi achizitionez un telefon... La inceput m-am gandit sa imi cumpar un SGS+ Dar am auzit ca sunt niste buguri din cauza procesorului de 1.4 GHZ si se restarteaza singur cand nu umbli la el. Precizez ca telefonul mai mult l-as folosi pentru Internet,Jocuri,Muzica, Videouri, si mai putin apeluri. Dacă imi puteti zice și mie niste sfaturi despre un telefon care il aveti si nu va dezamagit. ( Nu doresc telefoane cu QWERTY ) buget 13 milioane. Niste sfaturi? Cunosc telefoanele Motorola,HTC,Blackberry, LG cam toate... astept păreri multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Ok, scuze nu am inteles ce inseamna SGS+
Atunci, eu as alege LG optimus 2x
Are aproape aceleasi caracteristici si unele mult mai bune(procesor dual core)
happy

4 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy S Plus deoarece este un telefon cu android, progesor de 1.4 Ghz si are ecranu de 4.0"
Eu as alege acest telefon la bugetul tau mai ales pentru ca iti plac jocurile(are procesorul ff bun si are si procesor grafic) videouri( are ecranul mare si poate intregistra filmulete la 702p) internetul, etc
Consider ca este telefonul perfect pentru tine:)
Intra aici daca vrei sa vezi un review al telefonului si toate specificatiile
http://telefonultau.eu/......White.html
Funda?:D

| RawGrey a răspuns (pentru Prici):

Dacă ai fi citit cu atentie ai fi vazut că are niste probelem si se restarteaza singur din cauza procesorului ceva ajutor?

| TheAnswerMan a răspuns:

Poti incerca LG KP500 e pentru. bugetul tau si iti mai raman bani si pentru. o caramea laughing(costa 4 mil.)E foarte bun happy

| lulugabi a răspuns:

Deci Samsung galaxy S,
Samusung galaxy young
Samsung galaxy gio
Samsung galaxy mini