| edutzu99 a întrebat:

In urma cu 2 saptamani mi-am achizitionat un mouse prin usb, fara fir G-CUBE model:G4R-10RR care a mers perfect, dar azi ma jucam si dintr-o data s-a intrerupt.L-am reaprins si mergea vreo 1 minut apoi iar se intrerupea, am continuat sa-l reaprind constatand ca numai merge cand il ridic de pe birou.Va rog ajutati-ma, nu stiu ce sa fac...Tin sa mentionez ca el nu se stinge, sta aprins beculetul de la el cand se intrerupe.Dau funda cui ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Schimba-i bateria sau bateriile.La mine are una.Chiar daca ledul de pe spate este aprins bateria este slaba.

2 răspunsuri:
| CristieXe a răspuns:

L-ai consumat prea tare. Pune-l la incarcat in unitatea pc-ului, sau cum ai tu mufa.

| darrio2007 a răspuns (pentru CristieXe):

E fara fir.Adica wireless.