| D3fuzatul a întrebat:

Intrebarea de azi este despre: Placa de sunet. Dece nu merge placa de sunet dupa ce mi-am reinstalat windowsul?(Xp) Si cum pot s-o fac sa mearga? am instalato tot... Dar nu merge

4 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Pentru ca nu ai driver.
Intra pe http://www.ma-config.com/en da-i Start... instaleaza programul, deschide-l si apasa pe My drivers.
Vei gasi locul de download al driver-ului respectiv.

| bms0Mario a răspuns:

Ai instalat driverul care trebuie? ai dat restart la pc dupa ce ai instalat driverul? boxele sunt bagate unde trebuie? ai un difuzor in dreapta langa ceas?

| D3fuzatul explică (pentru bms0Mario):

Da... nu mai trebuie am rezolvat.

| D3fuzatul explică:

Da, dar eu ma refeream ca nu merge suntetul... nu am sonor.Dece? ca cu driverele alea o zis ca am deja una instalata.