| DEADEND a întrebat:

Salut TPU,la laptopul meu cand dau shutting down,arata logging off, si cand ajunge la shutting down se invarte cerculetu vreo 10-15 sec. si dupa se blocheaza si nu mai merge inchis doar din buton.Imi spuneti si mie o rezolvare? Am formatat toate partitiile,le-am sters, le-am creat iar si am instalat din nou windows pe el(nu are dvdr si trebuie sa instalez de pe stik bootabil si am instalat pana acum prima data windows 7 ultimate 32 bit, dupa windows 7 home basic si acum windows 7 starter.Mentionez ca am doar 1 G Ram si procesor de 1.2 GHz.Dau funda celui care ma ajuta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa inchizi laptopul, inchizi absolut toate programele. Cu doar un giga ram vei avea mereu probleme la win 7. ori pui o placuta de doi giga pentru a-ti merge bine win 7 ori instalezi win xp.