| Danyel129 a întrebat:

La tableta E-Boda Revo R80 cum pot sa fac hard reset sau factory reset daca tableta nu se aprinde? Am incercat butoanele power + volum sus + volum jos dar nu merge. Dau funda raspunsului care ma ajuta.

7 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Daca nu se aprinde verifica daca incarcatorul este bun ca de obicei la astea se cam ard rapid

| Danyel129 explică (pentru shannygelu):

Cum sa imi dau seama? Cand il bag la incarcat se aprinde un beculet pe incarcator dar tableta nu se incarca.

| shannygelu a răspuns (pentru Danyel129):

Pui un ac bold in mijloc la mufa aia apoi masori sau pui limba sa vezi daca are current te inteapa atunci nu e de la incarcator

| Danyel129 explică (pentru shannygelu):

Pai e de la tableta nu de la incarcator.

| shannygelu a răspuns (pentru Danyel129):

Tableta are si un buton de reset pe ea

| Danyel129 explică (pentru shannygelu):

Am apasat (cu o scobitoare pentru ca e o gaura mica) si nu s-a intamplat nimic.

| shannygelu a răspuns (pentru Danyel129):

Mai incearca cu power si vol + la o tablet la mine trebuie sa tin power apoi dupa 3 secunde sa apas si vol+