| xNessquick a întrebat:

Ma numesc Alex. Am si eu o intreabare... cum pot sterge site-urile din bara aceea de sus, nu din History ci din bara aceea unde se scriu site-urile! Aaaa si apropo folosesc Google Chrome. Va rog AJUTATI-MA...

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Click dreapta-delete! sunt alea care le-ai salvat la favorite nu?

| xNessquick explică (pentru SiLaS):

Deci, acolo sus stii unde se scriu site-urile... in fata acelui site am o steluta am incercat si cu butonul DELETE si cu Ctrl + Shift + H dar nimic