| Madisson a întrebat:

stie cineva cum pot sterge bara de sus de la Google Chrome?

8 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Menu\marcaje\clic pe "afiseaza mereu bara de marcaje"

| Nyghtshadow a răspuns:

Daca te referi la bara de bookmarks apasa ctrl+shift+b si o ascunde. Poate fi reactivata in acelasi fel.

| Maariiaa a răspuns:

Bara nu se poate șterge pentru că acolo apar mai multe facilități ale google. Și eu am Google Chrome. Nu se poate șterge, pentru că google are acele facilități.

Sper că te-am făcut să înțelegi, numai bine.

| sergiu2222 a răspuns:

La ce bara te referi? fii mai explicit oricum bara aia principala nu cred ca o poti

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Pai daca dai click dreapta pe bara iti apar toate barile si daca vrei sa le scoti apesi pe cele notate. Funda

| oniQqQ a răspuns:

Pai nu stiu depinde despre ce bara este vorba?

| Madisson explică:

Este bara aia in care imi apare o lupa, search si un plus in care scrie "add stuff to my browser" in colt. pe cealalta de deasupra pot sa o dezactivez cu ctrl+shift+b.asta nu merge.

| vasile_5797 a răspuns:

Poti sterge bara de sus apasand f11 asa vei sterge bara