| INeedOSIRIS a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva cei care le aveti in photoshop? Vreau sa-mi faceti va rog o poza de profil la pagina mea de facebook : http://www.facebook.com/RobertSurugiuPhotography, sa reprezinte fotografia! Vreau sa fie un text cu Robert Surugiu Photography si in background sa aiba un fel de aparat de carton sau ceva de genul, daca m-ati putea ajuta va rog frumos? Multumesc mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea incerca sa te ajut, insa nu voi putea daca nu explici foarte clar cum vrei acea poza! De exemplu, ce insemna la tine "aparat de carton"? daca vrei, ma gaseseti la yahoo id: mmmm_nnnn921.

| INeedOSIRIS explică:

Am facut o cerere la diverse, nu stiu daca e bine, mersi ^^