| Anonim1900 a întrebat:

mi-am cu parat de 4 zile un iPhone 6 happy dupa cum stiti el vine la pachet cu incarcator normal de iphone de 1 amper intrebarea mea este urmatoarea : are ceva daca il incarc cu un incarcstor de iPad de 12W - 2.4 amperi? mentionez ca incarcatorul este cumparat din acelasi Apple store de unde mi-am cumparat telefonul! deci e original, pe cutia lui scrie ca e compatibil cu iPhone/iPad/iPod happy ar avea ceva? daca imi incarc telefonul cu el? inainte am avut un iPhone 5 nuna, mavut nimic la el... asa il incarcam si pe ala straight face ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai inteles nimic. Faci asta doar daca nu ai incarcator original.Dar daca tot il ai?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot iti vine la pachet cu incarcator original nu inteleg de ce vrei sa improvizezi?

| Anonim1900 explică (pentru darrio2007):

straight face ce să improvizez? daca eu incarcatorul de iPad il am
cumparat tot din Apple store de unde mi-am luat si telefonul si pe el scrie ca este compatibil cu iPhone/iPad/iPod? deci?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonim1900):

Nu ai inteles nimic. Faci asta doar daca nu ai incarcator original.Dar daca tot il ai?

| Jipa95 a răspuns:

N-are nimic tot curentu ala ajunge in el. Din cate sti se incarca printr-un usb detasabil.

| Anonim1900 explică (pentru Jipa95):

Da dar el se incarca si mai repede :d are ceva? o sa afecteze?

| Pasztor_David_1990 a răspuns:

Inainte sa postezi o intrebare invata sa scrii corect sau macar uitate de 2-3 ori si corecteazale...

| Jipa95 a răspuns (pentru Pasztor_David_1990):

Daca taceai, filozof ramaneai. Se scrie ''uita-te'' si ''corecteaza-le''
@Anonim1900, nu are nimic!