| shorty_7068 a întrebat:

mi-am cumparat ieri un card de memorie pentru telefon si am mutat tot ce aveam pe telefon in card. si astazi mi-a venit proasta idee de a face o resetare a telefonului, si acum nu mai am nici o aplicatie, joc care erau instalate in card (dar imi apare ca mai am 7 gb din 16, deci aplicatiile inca mai sunt.si daca intru in card de pe calculator imi apare tot acolo). deci se poate cumva sa fac sa mearga tot ca inainte? sau trebuie sa reinstalez tot din nou?
FUNDA pentru cel ce ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Trebuie reinstalat tot. Aplicatiile alea chiar daca sunt instalate pe card au si fisiere in memoria telefonului.