| KingDragoș a întrebat:

Mi-am cumparat Tableta Samsung Galaxy Tab 3 de 8 GB, 7 inch, 1024x600, de 700 de RON.Cand mi-am instalat jocuri pe tableta si nu mai aveam spatiu, am incercat sa le mut pe card-ul MicroSD(de 16 GB), insa nu a mers, deoarece, cand dau la manager aplicatii si dau pe un joc nu-mi apare butonul,, Mutati pe card,,.Va rog spuneti-mi cum sa le pot muta sau cum pot sa-mi maresc spatiul de stocare intern.Multumesc!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu le poti muta pe card si nici nu poti sa maresti spatiul de stocare. Trebuia sa cumperi o tableta cu mai multa memorie interna.