| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon de marca Samsung Galaxy pocket si nu stiu cit sa il las la incarcat pentru prima data unii zic 12 ore...?

Răspuns Câştigător
| TheLaw a răspuns:

Pentru orice telefon nou este bine sa il lasi o noapte, sau 12 ore.

3 răspunsuri:
| Denis505 a răspuns:

Am si eu un telefon asemanator si trebuie lasat 24 de ore la incarcat iti garantez ...asa se formataeaza bateria adica se face sa tina mai mult funda?

| transsa a răspuns:

Il lasi sa se descarce de tot, apoi il lasi la incarcat 12 ore.

| DeXoR a răspuns:

Ms la toti.