| Anonim445zzz a întrebat:

Mi-am facut un nou cont pe facebook si a trebuit sa accept un email ca mi-am facut contul...Am incercat sa vad daca e in inbox sau spam...Si mesajul de confirmare nu a fost niciunde.Sa va amintesc ca si dupa 2 saptamani am incercat si tot nu era acolo mesajul.

Dupa o luna imi vine pe facebook un mesaj: "trebuie emailul activat daca nu nu vei mai primi notificarile de la prietenii tai"nu imi aduc prea bine aminte dar ceva de genu asta scria.
Si am dat retrimitere email si dupa o luna exact acceasi treaba imi apare...

Ajutati-ma va rog!

Funda!

2 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Poate te-ai inregistrat cu un e-mail gresit.

| Anonim445zzz explică (pentru MiruD):

Nu e gresit! chiar l-am verificat si e bun