| Elimat a întrebat:

Mi-am instala Notepad++ pentru a coda in HTML dar pierd mult timp atunci cand vreau sa vad output-ul. Trebuie tot sa dau execute in chrome sau firefox, sa astept pana se deschide browserul si asa mai departe. As vrea ca sa am ceva loc unde sa fie si outputul. Ce imi sugerati? As aprecia daca raspunsul ar fi tot in Notepad++ deoarece chiar imi place Notepad++.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu vad de ce trebuie sa dai mereu execute. Odata ce ai deschis pagina nu e nevoie decat de un singur refresh in browser si vei vedea modificarile din notepad

| Elimat explică (pentru suntserios):

Vreau sa zic ca eu m-am saturat sa fac chestii din astea, ca pana la urma pot si eu sa fac ctrl+s>alt tab>ctrl r insa m-am saturat de asta.