| DavidAntonio a întrebat:

Mi-am luat o placa video de pe olx si baiatul ala a pus-o sâmbăta la posta.Cand va ajunge coletul eu fiind in Piatra-Neamt si el se afla în Berbesti judetul Valcea?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă prinzi weekend-ul (și la-ai prins) nu mai de vreme de 5 zile - spune-ne când a ajuns, ok?

| Furnicuta000 a răspuns:

Azi ar trebui sau cel mult maine.

| yonutu555 a răspuns:

5 zile lucratoare (adica fara sambata duminica) coletul tau va ajunge vineri daca a fost pus sambata trecuta, daca nu ai incredere si vrei sa vezi cu ochii tai ai aici link si mai jos in pagina ai timp de livrare https://www.posta-romana.ro/......terne.html