| Andre3y12345 a întrebat:

Salut, TPU, mi-am luat o tableta Android si mi-a disparut Magazin Play, cine stie cum sa-l gasesc?

Răspuns Câştigător
| radu75 a răspuns:

Pe spate ai un locas unde scrie reset, bagi o scobitoare si tii apasat 5-6 secunde si reporneste din nou si gata. ai grija la datele care le mai ai in tableta sau card sd ...se vor sterge. sa ne spui daca s a rezolvat

| Andre3y12345 explică (pentru radu75):

Adica daca am muzica sau vreun joc se vor sterge?

| radu75 a răspuns (pentru Andre3y12345):

Da. se vor sterge salveaza pe card scoate cardul si apoi da reset, dar ca sa nu mai resetezi e mai bine cum zice beretta sa descarci google play din nou, el ti a dat acolo si lik direct si reinstalezi aplicatia google play. sa nu uiti sa i dai si funda!

5 răspunsuri:
| blablablaa a răspuns:

Angajezi un detectiv.

| Andre3y12345 explică:

Ok va multumesc! Acum merge!