| CosminSM a întrebat:

Mi-am luat un xbox 360 white (cred ca e din 2006-22-10) la SH. Si as vrea stiu ce cablu trebuie pus in alimentatorul ala care are 2 mufe, merge cablu ala de la pc-sursa sau dati-mi un link de pe olx.Ce modare i se poate face, pe langa judetul neamt sau daca se poate in targu-neamt?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

1. Ai facut o mare greseala. Eu as vine consola aia rapid, ca aia doar sa ai noroc maxim sa nu se strice cat de curand.
2. Nu am inteles nimic de alimentator.
3. Varianta aia se poate moda rgh sau lt, cum vrei. La tine nu am idee, dar http://forum.computergames.ro/......i-nds.html