| Danuta_Dany_1980 a întrebat:

Am facut un stick bootabil cu windows 7. Am dat rr, am intrat in bios sa selectez stick-ul sa-mi ruleze primul. Iar, dupa ce fac toate astea mi se da restart si apoi imi apare doar imaginea de la windows. Fara nici un patcher sau ceva de genul sa pot instala windows-ul. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cu ce program ai facut stick-ul "bootabil" si "cum"? Incearca cu Rufus, daca ai o imagine de windows iso.
https://www.youtube.com/watch?v=8A1sUPqnurs

| danbnz a răspuns:

Poate nu ai facut bine stick-ul bootabil... l-ai verificat inainte?

| Danuta_Dany_1980 explică (pentru danbnz):

L-am facut bine, am incercat 2 variante de windows si tot asa imi face.

| danbnz a răspuns:

Incearca sa bootezi cu dvd-ul de instalare si apoi verifica stick-ul.