| Nhamnhumhebhaaa a întrebat:

mi-am uitat parola de la internet
s-a intamplat cam asa am primit blue screen de la windows dupa 30 sec dupa bootup si am pus din nou windowsul dar nu mai stiu parola sunt conectat de pe telefon ce sa fac sa o regasesc si nu e dinaia pe spatele routerului
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Poti sa intri pe router si sa-i schimbi parola, sau sa-ti faci hotspot de pe telefon :)

Poti sa incerci sa afli parola din telefon daca urmezi instructiunile de aici (nu garantez succesul, dar cel putin e o procedura usoara): http://www.guidingtech.com/29149/view-saved-wifi-password-android-ios/

| KenNine a răspuns:

Poti accesa online reteau internetului tau, iti faci cont gratuit si poti gasi ceva pe acolo.Da pe pc poti sa o afli daca ai fost conectat.

| anonimg a răspuns:

Trebuie sa suni pe cei de la care ai tu internetul(rds, telekon, etc). Ei iti vor da o alta parola; dar trebuie sa fie si titularul care este abonat, fara de care nu te vor ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin, despre ce parola vorbim aici, cea de la router wireless, sau parola de la providerul de internet?