| samirconectr a întrebat:

nu-mi mai merge id-ul de messenger a tot mers pana acum,dar acum nu mai merge,dar pe alt id pot sa intru numai pe acesta nu pot intra, numi stie absolut nimeni parola, credeti ca e o defectiu temporara sau ceva dela messegner? dau funda dar va rog dati-mi cat mai multe raspunsuri... si daca vi s-a intamplat si voua la fel spune-timi ca stiu la ce sa ma astept, va rog cat mai repede sad dau funa!

5 răspunsuri:
| razvyvipera a răspuns:

Asa am patit si eu si am schimbat parola si acum merge perfect

| razvyvipera a răspuns:

Incearca sa schimbi parola. La fel am patit si eu, am schimbat parola si acum merge perfect big grin Funda

| samirconectr explică (pentru razvyvipera):

Nu,Pot pentru ca uita cem-mi scrie, sa revin dupa 6 iulie: We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account.

Please return on July 06, 2012, after 09:54 EEST, when you will be able to reset

| razvyvipera a răspuns (pentru samirconectr):

No pai asteapta pana maine si vezi

| samirconectr explică (pentru razvyvipera):

Astept,deja asta e atreia zi sad dar uite cemi scrie, cand vreau sa-mi schimb parola:We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account.

Please return on July 07, 2012, after 10:08 EEST, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account.
Why do I have to wait? (ajtatima va rog ca nu stiu ce sa mai fac sad